Marně přemýšlíte a lámete si hlavu nad tím, kam s dětmi na výlet? Je zde jedno velice šikovné řešení, které ocení jak děti, tak také rodiče, případně učitelé ve škole. Ve Fajnparku, který je situován mezi Prahou a Hradcem Králové, si dítka všech věkových kategorií, ale také dospělí, užijí velké penzum zábavy. V tomto parku můžete strávit celý den a věřte, že se budete znovu vracet.

Kam na dětský zájezd, kam s dětmi za zábavou, která nebude jen chvilková? Cesta k nám, tedy do Fajnparku, se vyplatí vždy, nebudete se muset bát, že jste zbytečně vážili dlouhou cestu. Pokud pak řešíte zásadní otázku, kam s dětmi za sportem, dáme vám na ni jednoznačnou odpověď. Fajnpark je tím pravým řešením, můžete zde s dětmi provozovat například plážový tenis nebo extrémní zorbing fotbal. A je toho ještě mnohem více, přijeďte se přesvědčit osobně.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.