Přemýšlíte o tom, kam s dětmi tento víkend? Je více řešení. Buďto zůstanete doma a budete se bavit v rodinném kruhu, nebo se vydáte za zábavou jinam. A těch možností je opravdu hodně, na jaře i v zimě se totiž pořádají různé víkendové dětské akce. Tyto události mohou být zaměřené sportovně, relaxačně nebo přímo na čistou zábavu, kterou děti milují ve všech formách.

My vám nabízíme ucelený přehled pořádaných víkendových akcí pro děti, takže už pro vás otázka, kam vyrazit o víkendu nebude tak problematická. Můžete se vydat kupříkladu na sportovní akci někde v okolí, vyjet s dětmi za zábavou v podobě karnevalu, dětského dne či párty v dětském stylu.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.