Možná se také vy ptáte, kam vyrazit na výlet, ať už během týdne nebo o víkendu. Nabízíme mnoho zábavy ve Fajnparku, zábavném středisku, kde se děti můžou pobavit například ve Zvířátkově, v Dinopralese nebo si zahrát některé moderní hry. Co byste řekli zorbing fotbalu v pružných koulích nebo plážovým sportům? Vše na vás čeká ve Fajnparku na cestě po dálnici D11 mezi Prahou a Hradcem Králové.

Fajnpark je plný zábavných atrakcí a akcí pro děti, ale i pro dospělé, nechybí ani Miniměsto, bungee jumping nebo skvělé trampolíny. Tak už víte, kam se vydat na výlet? Ideální výlety pro děti i pro dospělé jsou takové, které vás něco naučí, zároveň se ale při nich budete bavit.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.