Nafukovací atrakce jsou pěkně měkké, takže se v nich budou cítit děti bezpečně, vrásky pak ubudou i rodičům. Vydejte se do zábavného parku Fajnpark, kde není nouze o rozličné atrakce pro děti, dospělé a vlastně celou rodinu. Nejvíce se ale budou bavit děti, například při různých plážových sportech nebo při skákání na nafukovacím polštáři.

Fajnpark nabízí také další nafukovací trampolíny, děti si přijdou na své v Hopsálkově. Velice vhodnou pomůckou pro pobavení jsou také nafukovací míče, na kterých se dají provádět skutečně akrobatické kousky, přitom děti trénují svou rovnováhu a posilují důležité svalové partie těla.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.