Získat ten správný tip na výlet může pro rodiče znamenat velké ušetření starostí a času. Vezměte s sebou děti a vydejte se do Fajnparku, který leží mezi Hradcem Králové a Prahou. Zde si budete moci zahrát různé hry, zasportovat si nebo s dětmi podniknout dobrodružné výpravy.

Kam na výlet? Rozhodně do Fajnparku, kde lze hrát třeba plážový fotbal, nebo si vyzkoušet jaké to je provozovat fotbal v Zorba koulích. Tolik zábavy na jednom místě abyste pohledali, proto neváhejte ani chviličku. Tipy na zájezdy pro děti mohou být různé, ten náš je ale zárukou dobře stráveného víkendu nebo jiného volného dne.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.