Fajnpark je místem, kde je zábava pro celou rodinu a budou se zde bavit lidé všech věkových kategorií. Klidně se k nám vydejte i s babičkou a dědou, ani oni se nebudou nudit, protože náš svět je plný rodinné zábavy. Někoho budou bavit naše sporty nebo skákání na trampolíně v Hopsálkově, jiný zase zvolí něco méně akčního. Co taková procházka historickým Dinopralesem?

Nebo si vyzkoušejte netradiční sporty, u kterých se budete smát i potit, například zorbing fotbal, plážový volejbal nebo plážový tenis. Rodinný park zábavy Fajnpark je tím pravým, pokud chcete vyrazit na celodenní nebo víkendový výlet. Nabízené zábavné rodinné atrakce a také pořádané akce uspokojí děti, rodiče i prarodiče.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.