Zábava pro děti je něčím, o co je třeba se dobře postarat. Pro starostlivé rodiče, kteří hledají co největší množství dětské zábavy na jednom místě, je zde Fajnpark. Nachází se na cestě mezi Prahou a Hradcem Králové a přináší nejrůznější atrakce, sporty a zábavné akce. V tomto areálu se budete bavit vy rodiče a děti zde prožijí neuvěřitelná dobrodružství.

Park dětské zábavy Fajnpark je plný atrakcí a může se zde pohybovat v jednu chvíli i velké množství dětí, i proto jsou všechna naše zařízení a sportovní pomůcky bezpečné, s přihlédnutím na věkovou kategorii dítěte. Zábavný Fajnpark pro děti i pro dospělé vám umožní vyzkoušet si třeba zorbing fotbal nebo plážové sporty.

HOPSÁLKOV

Fakt skvělá zábava

Rating:
  • Pro_koho_je_určena :
  • Otevírací_doba :
  • Omezení :
  • Ostatní_zajímavosti :
 • Karel Vacek

  Dobrý den. Včera tedy v pondělí 1.5.2017.jsem se synem navštívil už po několikáté Váš zábavní park a musím Vám napsat že jsme jeli domů znechuceni chováním Vašich zaměstnanců.Syn už roky skáče různé triky na trampolíně a má se skoky značné zkušenosti a na včerejší návštěvu parku se moc těšil,ale už po prvním skoku přes hlavu byl slovně napaden že to nesmí dělat a od té doby byl neustále vašimi zaměstnanci sledován na každé trampolíně.Sledoval jsem toto dění a mohu konstatovat že i když podobně skákali jiní návštěvníci tak vůbec napomínány nebyli,a stále byl sledován můj syn ať se hnul kamkoli.Stát na trampolíně mohl zůstat doma a ne za to ještě u Vás platit!!!!Měli byste si vypsat pravidla co se smí a co nesmí na trampolínách dělat. S pozdravem velmi znechucený Karel Vacek.