Jak autem do Fajnparku

Od Prahy – 45 minut Z Prahy od Černého Mostu to je do Fajnparku 45 minut. Po dálnici D11, exit 62 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Hradce Králové – 24 minut Z Hradce Králové – Kuklen to je do Fajnparku 27 kilometrů (cca 24 minut). Po silnici číslo 11 směr Chlumec nad Cidlinou nebo po dálnici D11, exit 68 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Pardubic – 28 minut z Pardubic to je do Fajnparku 27 kilometrů (28 minuto). Po silnici 36 směrem na Lázně Bohdaneč a pak na Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Jičína – 49 minut  Z Jičína to je do Fajnparku 48 kilometrů (cca 49 minut). Buď pojedete po silnici číslo 32 směr Kopidlno u Dymokur odbočíte vlevo na Městec Králové a Dlouhopolsko. V Dlouhopolsku opět odbočte v levo na Chlumec nad Cidlinou. Jeďte po silnici č. 11.  Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou. Nebo:  40 kilometrů. (cca 50 minut) Po silnici číslo 35 směr Úlibice a Konecchlumí. Za Konecchlumím  odbočíte vpravo na Nový Bydžov. Projedete Novým Bydžovem rovně na Chlumec nad Cidlinou. Fajnpark se nachází 300 metrů před značkou začátek obce Chlumec nad Cidlinou.

ZOOKOUTEK

TRAMPOLÍNA

HOPSÁLKOV

MINIMĚSTO