Jak do Fajnparku výletním autobusem

Parkování

Bohužel u Fajnparku není parkoviště pro autobusy. Autobusy přijíždějící od Chlumce nad Cidlinou se musí otočit tak, aby přijížděli ze směru od obce Nepolisy. Poté mohou zastavit přímo před Fajnparkem na rozšířeném vjezdu, rovnoběžně s příjezdovou silnicí. Před autobusem nechte volné místo na projetí osobních automobilů. Po vystoupení cestujících uvolněte místo. Malé autobusy se mohou otočit přímo na rozšířeném vjezdu do Fajnparku, nebo po 1300m až uvidíte velikou kouli – radar, tak  projedete parkovištěm před vojenským prostorem. Velké autobusy se musí otočit v následující obci Nepolisy. Jako odstavné parkoviště doporučujeme parkoviště v Chlumci n. C. ul. Pražská, mezi Zámkem Karlova Koruna a prodejnou Lidl. 

Příjezd

 Od Prahy

Z Prahy od Černého Mostu to je do Fajnparku 71 km. Po dálnici D11, exit 62 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Hradce Králové

Z Hradce Králové – Kuklen to je do Fajnparku 27 kilometrů. Po silnici číslo 11 směr Chlumec nad Cidlinou nebo po dálnici D11, exit 68 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Pardubic 

Z Pardubic to je do Fajnparku 27 kilometrů. Po silnici 36 směrem na Lázně Bohdaneč a pak na Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Jičína

Z Jičína to je do Fajnparku 40 kilometrů. Po silnici číslo 35 směr Úlibice a Konecchlumí. Za Konecchlumím  odbočíte vpravo na Nový Bydžov. Projedete Novým Bydžovem rovně na Chlumec nad Cidlinou. Fajnpark se nachází 300 metrů před značkou začátek obce Chlumec nad Cidlinou

TRAMPOLÍNA

zábava pro každého

Rating:
    • Pro_koho_je_určena :
    • Otevírací_doba :
    • Omezení :
    • Ostatní_zajímavosti :